پیام تسلیت مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی در پی درگذشت آقای حاج سید رضا نیری

   
 

« کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام  »

 
 

مرگ تاريكي نيست!

رمز تاريكي مرگ، لحظه آن مژه برهم زدن و چشم گشودن به جهان دگر است!

لحظه شوق به معبود رسيدن شايد، چشم را بايد بست!

زندگي در گذر ثانيه ها، جاودان ساختن نيكي هاست!

مرگ آغاز دگر زيستن است!

 

با نهایت تاسف ارتحال ملکوتی یار صدیق امام و رهبری، همدم محرومان و مستضعفان و بنیان گذار و دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور حاج سید رضا نیری را به محضر مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می کنم.

آن مرحوم در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با همتی والا؛ کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) را بنیاد نهاد و در راستای حمایت از محرومین و مستضعفین خدمت نمود.

مرحوم سید رضا نیری همچنین دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور را بر عهده داشت و نقش این مجمع در دستگیری و یاری بیماران بی بضاعت و کمک به ارتقاء و گسترش خدمات درمانی در مناطق محروم بر کسی پوشیده نیست.

ایشان همچنین پشتوانه ای محکم و پدری دلسوز برای مجامع خیرین سلامت استان‌هابودند که همواره با راهنمایی های به موقع خود منجر به پیشرفت و ارتقاء در کلیه زمینه ها می شدیم. امیدوارم همه ما توفیق فعالیت و تلاش بی وقفه در خدمت صادقانه به محرومان و مستضعفان در ادامه راه وی را داشته باشیم.

فقدان آن بزرگوار را به خانواده محترم و به جامعه بزرگ خیرین سراسر کشور تسلیت عرض می کنم و از درگاه ایزد منان برای آن عزیز سفر کرده علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت می نمایم.

دکتر سیدمرتضی احتشام فر

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی