افتتاح پایگاه سلامت شهری شهید آوینی

           

افتتاح پایگاه سلامت شهری شهید آوینی در شهر مقدس مشهد - سال 96    

 
        

همزمان باهشتمین روز از دهه مبارک فجر در سی ونهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی، پایگاه سلامت شهری شهید آوینی با حضور حجت الاسلام والمسلمین پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، دکتر دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، آقای طباطبایی معاون مشارکتهای مردمی و روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، دکتر احتشام فر مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی و جمعی از مسئولین و خیرین معزز افتتاح گردید.

این پایگاه با مشارکت خانواده محترم پژمانفر در یکی از مناطق محروم شهر ساخته و راه اندازی شد. به گزارش آقای دکتر محمودی رئیس مرکز بهداشت شماره 2 مشهد، این مجموعه در زمینی به مساحت 160 متر مربع و در زیر بنای 130 متر مربع، با هزینه یک میلیارد و 600 میلیون ریال احداث گردید که با بهره برداری از آن 7 هزار خانوار با 25 هزار نفر جمعیت از خدمات بهداشتی درمانی بهره مند می گردند.

   دکتر پژمانفر، تامین زیرساخت های بهداشت و درمان را جزو نیازهای اساسی و اولویت ها برای تامین سلامت جامعه دانسته و مشارکت خیرین در این امر را توصیه نمودند.

در پایان دکتر دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن قدردانی از مشارکت خیرین در تامین نیازهای حوزه سلامت، عمل آنان را باقیات الصالحات خواند.

مجمع خیرین سلامت استان خراسان رضوی، ضمن قدردانی از این عمل نیک و خداپسندانه خیرین گرامی، از درگاه حضرت حق برای این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون در خدمت رسانی بیشتر به همنوعان را مسئلت دارد.